Olcay Yılmaz

Genel Yayın Yönetmeni

Anadolu Üniversitesi Felsefe Bölümü mezunudur. 2007 yılından beri Düşünbil Dergisi'ni çıkartmaya devam etmektedir. 2012-2018 yılları arasında Libido Dergisi ve GodFather Dergisi'ni çıkarttı. 2012-2013'te “Evrim Sergisi”ni düzenledi. Son 10 yılda 100’e yakın sempozyum, seminer, konferans panel ve kamp organize etti. Lacanyen psikanaliz konusunda çalışmalar yürütmektedir. Fenomenoloji, topoloji, zihin, dilbilim, göstergebilim ve mizah gibi alanlara ilgi duymaktadır.

Cemre Yılmaz

Genel Koordinatör

ODTÜ Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünden mezun oldu. Bilkent Üniversitesi Sinirbilim alanında master derecesini tamamladı. Felsefeye, psikanalize, dilbilime, bilişsel bilimlere ilgi duyuyor. Kuramsal kitapların yanı sıra bilimkurgu ve fantastik roman okuru. Film izlemek ve kitap okumak dışında 2014 yılından bu yana Düşünbil Dergisi ve Düşünbil Akademi’de genel koordinatörlük yapıyor.

Onur Demir

Çeviri Editörü (İngilizce)

1991 doğumlu. ODTÜ Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünden mezun oldu. Daha sonra dümeni felsefeye kırıp aynı okulun Felsefe bölümünden yüksek lisans diplomasını aldı. 4 sene Jazzberry Tunes A Capella korosunda koristlik yaptı. Müzik ve felsefe dışındaki ilgi alanları spor, edebiyat ve şiir.

Altyapı ve Uygulama
Lunar – lunar.com.tr